Вентилятор канальний для круглих каналів для настінного монтажу C-VENT-V виготовляється
- для витяжної вентиляції повітря виробничих, громадських і житлових будівель;
- в умовах обмеженого простору забезпечують зручність монтажу та обслуговування;
- для переміщення повітряних середовищ з допустимим вмістом пилу та інших твердих домішок, які не повинні перевищувати 0,1 г / м3;
- не допускається наявність липких, волокнистих і абразивних компонентів, а також вибухонебезпечних речовин;
- температурний діапазон переміщуваного середовища варіюється від - 30 ° С до + 40 ° С;
- клас захисту IP54.
Корпус вентилятора з оцинкованої сталі з порошковим покриттям забезпечує надійний захист від корозії. Сервісна кришка, для прямого доступу до робочого колеса і двигуна при монтажі або обслуговуванні вентилятора, передбачена для всіх типорозмірів C-VENT-V. Робочі колеса канальних вентиляторів з назад загнутими лопатками виконані з алюмінію і проходять ретельне статичне і динамічне балансування. Електродвигуни асинхронні трифазні з зовнішнім ротором, компактного розміру. Розташування робочого колеса вентилятора всередині в повітряному потоці забезпечує ефективне охолодження двигуна повітрям, що поступає, це збільшує термін служби за рахунок зниження термічного та механічного навантаження на підшипники. Стандартна комплектація двигунів канальних вентиляторів забезпечує комплексний тепловий захист. У нижній частині вентилятор забезпечений захисною сіткою від потрапляння сторонніх предметів. Вихлоп здійснюється вниз.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ССК ТМ |
| Країна виробник | Україна |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Кількість фаз | 1 |
| Споживаний струм | 0.3 А |
| Маса не більше | 7 кг |
| Частота обертання двигуна | 2500 хв⁻1 |
| Споживана потужність двигуна | 70 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Розмір H | 362 мм |
| Розмір B | 150 мм |
| Розмір D | 150 мм |
| Розмір A | 265 мм |
- Ціна: 9 582 ₴



