Фільтр канальний прямокутний C-FKP-70-40-F8/bag
Опис: Фільтр серії C-FKP має коробчасту конструкцію, виготовлену з оцинкованої сталі. Для зручності обслуговування та заміни фільтруючої касети корпус обладнаний знімною кришкою.
Основні функції:
-
Високоефективне тонке очищення повітря від мікрочасток пилу, бактерій, спор грибів та пилку.
-
Захист приміщень з високими санітарно-гігієнічними вимогами та надійний захист вузлів вентиляційної системи.
Переваги та особливості:
-
Виняткова ефективність: Клас F8 дозволяє вловлювати найдрібніші забруднення, що значно перевершує можливості стандартних фільтрів.
-
Універсальність монтажу: Фільтри монтуються незалежно від просторової орієнтації в прямокутних повітроводах.
-
Температурний режим: Допустима температура переміщуваного повітря становить від -30° С до +50° С.
-
Матеріал: Корпус і касета виготовлені з корозійностійкої оцинкованої сталі.
Розшифровка маркування (C-FKP-70-40-F8/bag):
-
C-FKP — фільтр канальний прямокутний.
-
70-40 — типорозмір за прямокутним приєднувальним перерізом BxH (700х400 мм).
-
F8 — клас очищення повітря (висока ефективність).
-
bag — тип фільтра (кишеньковий).
Касета для фільтра: Змінна касета (bag) виготовляється із багатошарового надтонкого синтетичного матеріалу. Через високу щільність матеріалу класу F8 аеродинамічний опір зростає швидше. Для забезпечення стабільної роботи системи обов'язково рекомендується встановлювати диференціальний манометр для контролю забруднення.
Технічні характеристики моделі C-FKP-70-40-F8/bag:
-
Розміри перерізу (B x H): 700 x 400 мм.
-
Довжина (L) для кишенькового фільтра (F8): 600 мм.
-
Кількість кишень: 6 шт.
-
Маса: не більше 22,1 кг.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 18.1 кг |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Розмір H | 400 мм |
| Розмір B | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Допустима температура переміщуваного повітря від | – 30 °С до +50 °С |
| виготовлення | Кишеньковий фільтр, Панельний фільтр |
| Клас очищення повітря | G4 ~ F9 |
| Кількість кишень | 6 |
| Матеріал корпусу промислового фільтра | Оцинкована сталь |
| Використання | Для очищення повітря |
| Призначення очищення | Очищення від пилу і волокнистих часток |
- Ціна: 6 432 ₴



